DIRTECHO MEDIA s.r.o. - webové stránky, reklama, internet
Tiskárna Příbram

26. 04. 2013
3. MÍSTO V ANKETĚ TOP FIRMA PŘÍBRAMSKO
Ve středu 24. dubna 2013 byla vyhlášena anketa OHK Příbram o nejlepší firmy okresu Příbram. Naše společnost obsadila v kategorii 11-50 zaměstnanců skv...

19. 04. 2013
OBLEČENÍ PRO FARNÍ CHARITU
Farní charita Příbram si u nás objednala textil s potiskem. Součástí dodávky byla strečová trička a potisk softshellových mikin....

 
3. MÍSTO TOP FIRMA PŘÍBRAMSKO
 
 
 
webové stránky, webdesign
webové stránkyInternetová prezentace je v dnešní době již téměř tak samozřejmá jako telefon nebo fax. A proto ani Vy neváhejte a objednejte si zhotovení Vaší prezentace u nás.

Nabízíme individuální řešení přesně na míru vašim potřebám a požadavkům. Připravíme internetovou prezentaci od návrhu po realizaci. Pokud ještě nemáte vlastní doménu, samozřejmě pro Vás zajistíme její registraci. Stejně tak pro vás zajistíme kvalitní hosting vašich stránek.

Využíváme znalosti technologií HTML, CSS, DHTML, PHP, JavaScript, MySQL a další díky které jsme schopni realizovat i velmi složité projekty jako jsou internetové obchody, on-line katalogy nebo redakční systémy.


Dynamické prezentace a kontrola obsahu

Tento systém nachází využití zejména v projektech, které vyžadují neustálou kontrolu a aktuálnost obsahu internetových stránek. Zákazník je s pomocí tohoto systému schopen sám téměř libovolně měnit, mazat či přidávat informace na svojí prezentaci. Další výhodou je, že obsluha tohoto systému nepotřebuje k jeho ovládání žádné zvláštní znalosti ani software a tak jej může obsluhovat i naprosto běžný uživatel PC.

Hosting
Zajistíme Vám kvalitní hosting Vašich prezentací na kvalitních serverech s vysokou dostupností a pravidelným zálohováním, umístěných přímo na páteřmí síti internetu.

Jako samozřejmost je 24 hodinová technická podpora pro naše zákazníky. Školená zákaznická podpora je připravena ochotně vyřizovat veškeré Vaše požadavky týkající se hostingových služeb v kteroukoliv denní či noční hodinu, o víkendu i ve sváteční dny.

Další výhodou je klientská administrace - rozhraní, které usnadní a zefektivní použití objednaných služeb bez nutnosti asistence administrátora. (například založení nové e-mailové schránky).

Registrace domén
Pro podnikání na Internetu je důležité mít vlastní doménu a to zejména z reklamních a prestižních důvodů. Umístění prezentace na adrese www.vasefirma.cz se dnes stává standardem. Pokud ještě nemáte zaregistovanou svoji doménu, samozřejmě vám její registraci zařídíme. Zařídíme registraci více než 40 koncovek domén, samozřejmostí jsou domény s koncovkami .cz, .sk, .com, .net, .org, .eu, .info, .biz, .name

Naše reference
webové stránky
J. Špina & synové - Barvy - Laky
webové stránky
Windoor´s Příbram, spol. s r.o.
webové stránky
TOMIS CZ
 
2019 © Copyright DIRTECHO MEDIA s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
TOPlist